Anasayfaya Dön Kategoriler

You Dizi İncelemesi


Merhaba, arkadaşlar.


Bugün, netflix'in önde gelen projelerinden biri olan You dizi incelemesi ni yapacağım. Sen Caroline Kepnes tarafından Roman dayalı bir gerilim olduğunu. İkinci sezonun neredeyse ilk sezonunda gerekli onay verildi.


Penn Badgley ve Elizabeth Lail'in oynadığı dizi şu şekildedir; parlak bir muhasebeci ve kibar bir kitapçı operatörü olan Joe, çaldığı kitapçıya gelen genç bayan Beck'i ilk bakışta sevmeye başlar.


Beck iyi bir adam olup olmadığını öğrenmek için çalışıyor, Joe onun hakim SAP beceri ile Beck'in hayatının farkında değil sadece (!), O da içinde yer almak için yönetir.


Serinin konusunu özetlemek gerekirse, hazırsanız, bol miktarda Spoiler içeren incelememe başlıyorum.


İncelemenin ana bölümüne başlamadan önce her şeyden önce dürüst olmak gerekirse, bu ilk araştırma yazımı dizisidir ve bunun iyi olup olmadığına karar veremiyorum.


İyi bir yazı ister misin bilmiyorum. Bu yüzden yaptığım en iyi şeyi, karakterlerin dedikodularını kullanmayı planlıyorum.


Kısa, sarı saçlı ve gözlüklü çirkin ama sempatik bir kadının elini beline koyduğunu ve size ateşli bir şey anlatmaya başladığını düşünüyorsanız, incelememi okumaya devam edebilirsiniz.
 

Joe Goldberg

Penn Badgley, ben onun ergenlik yılların zirvesinde yaşayan bir gençken dan Humphrey ile bir araya geldi kime, yıllar sonra Joe Goldberg ile yeniden ortaya çıktı.


Yıllar geçtikçe yaşlandım ve sadece sevgili Penn hala genç. O zamanlar Chuck Bass ağlamak yerine bütün enerjimi Dan Humphrey'e harcamış olmayı istemiyordum.


Penn Badgley'in yakışıklılığına yeterince övgüyle bakarsak, joe'ya, onun karakterine geçebilirim. Dizinin konusunu yazarken bahsettiğim gibi Joe kitabevinde çalışan genç bir adam.


İlk bölümün ilk sahnesinde bana kendini beğenmiş bir karakter olarak geldi, ancak komşusunun oğlu Paco'ya bakma şekli içindeki buzu eritmek için yeterliydi.


Gösteriyi izlemeye devam ettiği gibi, aşk sandığı eriyen buzun yerine ince bir duygu ürperti yerleştirdi.


Dizi genellikle Joe'nun Beck ile olan iç konuşmalarının yansımasını alır. Bizim takıntılı sevgilisi Joe, Beck ile bir ilişki var karar verdikten sonra, Beck onun için doğru kişi olup olmadığını gerçekleştirmek için onu takip başlar.


İlk olarak, sosyal medya hesaplarının süregelen takip Beck takip ve evine gizlice ve onun mesajlarının anında farkında olmak için onun telefonunu çalmak için geri gider.


Joe'nun ilk hedefi Beck'in onun için doğru kişi olup olmadığını anlamak olsa da, Beck'e müdahale edebilecek her şeyi (insanlar dahil) ortadan kaldırır.


Joe ve ne yaptığı hakkında söylenecek çok şey olmasına rağmen, daha fazla Spoiler vermeden diğer karakterimiz Beck'e geçiyorum.
 

Guinevere Beck


Elizabeth Lail, kim Beck oynadı, ayrıca ilk Dead of Summer ve bir zamanlar görüldü. Katıldığı diğer diziyi neredeyse izlemediğim için, onunla you serisinin yardımıyla tanıştığımı söyleyebilirim.


Beck aslında guinevere adını sevmediği için soyadını bir isim şeklinde kullanan genç bir edebi öğrencidir.


Dört kişilik grup en düşük mali gelir olmasına rağmen, onların arkadaşları ile zengin bir hayat yaşamak için mali durum daha fazla harcama duramazsın.


Beck, sürekli olarak ortadan kaybolan ve babasının parasıyla başarılı bir insan gibi görünmeye çalışan Benji adında genç bir işadamı ile birlikte.


İlişkileri sırasında küçük farklılıklar olsa da, asla ayrılmazlar ve Joe'nun yardımıyla ayrılırlar. Benji'nin eksikliği ve kız arkadaşlarının egoist tavrı, Beck'i joe'ya ilgi göstermeye iten nedenlerden biridir.
 

Peach


Pretty Little Liars serisinde de rol alan Shay Mitchell, bu serideki Peach karakteridir. Yazımda sadece Beck ve Joe'yu dahil etmeyi planlamış olsam da, Peach'in hakkını özetlemek istiyorum çünkü yemek istemiyorum.


Peach Beck'in en iyi arkadaşı olmasına rağmen, Beck'e olan duyguları arkadaşlıktan çok daha fazlasıdır.


Doğal olarak, duygular dahil, bu yüzden Joe'yu çok sevmiyor ve joe'nun nefretini kazanmayı başarıyor.


Aslında, Peach her insan hayatında arkadaşlarından biridir. Peach, hayatınızın kanser hücresini oluşturan ve sadece ameliyatla çıkarılması gereken yer nedeniyle alınamayan arkadaşlardan biridir.


Kesinlikle Beck'e zarar veriyor ve Beck onu hayatından çıkaramayacağını fark ediyor. Doğal olarak, Joe gelir ve Beck'i Peach'in esaretinden kurtarır.


Dizi boyunca, yaptığı şey için Joe'ya kızgındım, ondan korktum ve Peach hakkındaki bölümleri izlerken joe'yu yürekten destekledim.


Peach, nefretimi kazanan kurgu karakterleri listemin en üstünde olduğunu söylersem abartıyorum. Ben hala tekrar tekrar tırmanıyorum farkındayım.


Bu yüzden sözlerimi uzatıyorum ve Peach'e daha fazla kızmadan yazımı bitiriyorum.
Unutmadan önce; Diziye şans verin.
Saygılar.

Konu Etiketleri

#you # you inceleme # you dizisi # netflix you # you netflix # netflix you inceleme # you netflix inceleme # you dizisi inceleme # you dizi incelemesi # you dizisi nasıl bir dizi? # you dizisi izlenir mi? # you nasıl bir dizi incele # you dizisi hakkında yorumlar

Diğer Yazılar

dizincele | dizi haberleri, dizi önerileri

dizincele nedir? dizincele 2020 yılında kurulan yeni nesil, dizi & filmleri sanatsal inceleme projesidir. dizincele.com'a hoşgeldiniz.  dizincele 2020 yılından beri tüm Dünya tarafından kullanılan Netflix platformunun dizi, film ve belgesel içerikleri hakkında haberler, incelemeler ve görüşler Netflix sevenler tarafından sunuluyor ve tartışılıyor. dizincele kendi ürettiği içerikle...

Devamı

Vikipedi Artık Tekrar Özgür Ansiklopedi

Wikipedia Anayasa Mahkemesi'nin Wikipedia erişim engelini kaldırma kararının ardından Resmi Gazete'de yayımlanan Ankara 1. ceza hakimliği erişim engelini kaldırmıştır. Vikipedi'ye resmi engeller tek tek kaybolur. 1. Ankara, Sulh Hakimlerinin kararı ile Türkiye'de Wikipedia'ya tekrar erişimin açılmasına engel oldu. Bu sabah Resmi...

Devamı

Ayakta İdrar Yapmanın Zararları

Ayakta işemenin insan bireyleri için sağlıksız olduğu, cinsel yaşamı olumsuz etkilediği ve gelecekte prostat kanseri gelişme olasılığını arttırdığı düşünülmektedir. Ayaktaki idrara çıkma ve doğrudan prostat oluşumu üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ayakta idrara çıkma sonucu idrarın sadece bir kısmı idrar kesesinde (idrar kesesi) kaldığından, şikayetler idrar nedeniyle irin v. s şe...

Devamı

Otobüs ile Avrupa Turu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Bir otobüs düşünün ve siz, 50 diğer hoş insan gibi, 20 gün boyunca Avrupa'nın en güzel şehirlerini geziyorsunuz. Gün İtalya'nın Roma kenti sokaklarında kaybolur gibi, geçen gün bir kadeh şarap ile, Paris, Fransız başkenti görünümünü izlemek. Sonra Prag, Avrupa'nın en keyifli gece hayatının kalbinde çılgın bir şekilde dans bir akşam var. Viyana'da, evlerin içinden akan nehir kenarında oturuyor ve viyolonsel müziğin tadını çıkarıyorsunuz.…...

Devamı

Tinder Premium Hack (iOS)

Merhaba arkadaşlar Can Yeşilyurt bugün size Tinder’da sınırsız özellikleri açmanıza yarayacak uygulamayı göstereceğim. Öncelikle aşağıda bulunan butona tıklayıp kurulumu yapınız. İndirdiğimiz uygulamayı açalım ve üst sekmeden Apps bölümüne gelelim. ...

Devamı

C2.me Ban Kaldırma Android

SİSTEM DURUMU: ÇALIŞIYOR ✅ Merhaba arkadaşlar. Bir çok kişi bana Connected2.me adlı uygulamadan ban yediğini nasıl düzelteceğini sordu bende Connected2.me uygulamasının resmi Google Play sürümünü biraz düzenleyim Ban sorununu kaldırdım ve bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Kurulum Telefonunuzdan Connected2.me uygulamasını kaldırın. İndirdiğiniz C2.me-CyCode.a...

Devamı